Härnösands arbetarekommuns styrelse

Härnösands arbetarekommuns styrelse

Ordförande: Anders Byqvist

Mobil:  073-275 19 45

E-post: anders.byqvist@gmail.com

Vice ordförande: Elisabet Strömqvist

Mobil: 070-349 81 70

E-post: elisabeth.stromquist@gmail.com

Sekreterare: Anita Adolfsson

E-post: adolfsson.anita@gmail.com

Kassör: Mats Höglund

E-post: matshoglund1@gmail.com

Ledamöter:

Susanne Forsberg

E-post: susanne.forsberg@harnosand.se

Lennart Mohlin

E-post: lennart.mohlin@telia.com

May Andersson

E-post: may.a@mitab.cc

Johan Nilsson

E-post: johan.nilsson@vidensa.se

Krister McCarthy

E-post: krister.mccarthy@harnosand.se

Ersättare:

Ingrid Mähler

E-post: i.mahler@hotmail.com

Britt Marie Loggert Andrén

E-post: britt-mari.loggert-andren@live.se

Krysztof Lukaszewics

E-post: kl@hemab.se

Issam Sassi

E-post: issam.sassi@harnosand.se

Raymond Rinnan

E-post: raymond.rinnan@telia.com

Adjungerade ledamöter:

Lotta Visén gruppledare Kommunfullmäktige

Roland Strömqvist kyrkopolitiskt ansvarig

Revisorer:

Åke Molander

Lars Wikberg

Sven-Erik Landgren

Lena Johansson

facebook Twitter Email