Härnösands arbetarekommuns styrelse

Härnösands arbetarekommuns styrelse

Ordförande: Anders Byqvist

Mobil:  073-275 19 45

E-post: anders.byqvist@gmail.com

Vice ordförande: Elisabeth Strömqvist

Mobil: 070-349 81 70

E-post: elisabeth.stromquist@gmail.com

Sekreterare: Nina Skyttberg

E-post: nina.skyttberg@gmail.com

Kassör: Mats Höglund

E-post: matshoglund1@gmail.com

Ledamöter:

Anita Adolfsson

E-post: adolfsson.anita@gmail.com

Lennart Mohlin

E-post: lennart.mohlin@telia.com

May Andersson

E-post: may.a@mitab.cc

Fredrik Olsson

E-post: fredde.o@gmail.com

Krister McCarthy

E-post: krister.mccarthy@harnosand.se

Ersättare:

Ingrid Mähler

E-post: i.mahler@hotmail.com

Britt Marie Loggert Andrén

E-post: britt-mari.loggert-andren@live.se

Krzysztof Lukaszewicz

E-post: kl@hemab.se

Issam Sassi

E-post: issam.sassi@harnosand.se

Christer Rytterskog

E-post: rytterskog@gmail.com

Adjungerade ledamöter:

Lotta Visén gruppledare Kommunfullmäktige

Maud Byqvist Kyrkopolitiskt ansvarig

Andreas Sjölander KSO

Rune Danielsson Kampanjledare

Revisorer:

Bo-Anders Öberg

Lars Wikberg

Lotta Visén

Lena Johansson

facebook Twitter Email